ZOZNÁMTE SA
S INOVÁCIAMI
OD SESDERMYČím to je, že je dermokozmetika od Sesdermy výnimočná?
Sesderma to sú inovatívne a mimoriadne efektívne produkty využívajúce najnovšie poznatky o nanotechnológiách a genocosmetice.

Vďaka angažmá dr. Gabriela Serrano a pokročilému vedeckému výskumu sa značka rozvíja veľmi dynamicky. Sesderma je spájaná s hľadaním nových riešení, inovatívnych zložiek a technológií, ktoré umožňujú preniknúť do hĺbky pokožky, vďaka čomu je zaistený ten najlepší účinok. V tejto oblasti je zriedka udelený certifikát ISO 22716 GMP za dodržiavanie správnych postupov pri výrobe kozmetiky.


Jedným z elementov, ktoré najviac značku Sesderma odlišujú je nanotechnológia.

Umožňuje prenos aktívnych látok uzatvorených v nanosomech do najhlbších vrstiev kože, čím zosilňuje ich účinok. Účinné látky obsiahnuté v nanosomoch sú stabilnejšie (to platí predovšetkým pre vitamíny A a C a všetky látky, ktoré majú vysokú oxidačnú kapacitu), vďaka čomu môžu dosiahnuť do hlbokých vrstiev kože v nezmenenej podobe. Nanotechnológia taktiež umožňuje znížiť koncentráciu aktívnej zložky a minimalizovať riziko vedľajších účinkov, ako je podráždenie.
Značka Sesderma je tiež priekopníkom v novej oblasti kozmetiky - genokosmetiky.
Väčšina kozmetických prípravkov dostupných na trhu odstraňuje iba príznaky starnutia kože, ktoré spôsobuje znížená fyziologická efektívnosť buniek: "zostarnuté" bunky kumulujú poškodenia v svojom DNA, a preto je ich účinok zakaždým menej efektívny. Produkty značky Sesderma pôsobí práve na gény a odstraňujú problém priamo pri zdroji. Vďaka použitiu nanotechnológie dosahujú aktívne zložky v produktoch Sesderma do hlbokých vrstiev kože a povzbudzujú bunky k replikácii alebo produkcii kolagénu, elastínu alebo iné dôležité látky.


Kde sme túto technológiu využili?

Sesgen 32 Reti Age Factor G Renew

3-RETINOL
SYSTEM

3-retinol System je inovatívne riešenie vyvinuté spoločnosťou Sesderma, ktoré využíva tri formy retinolu.
Postupne uvoľňované 3 formy retinolu (vitamín A) - retinol, retinyl, retinaldehyd - obsiahnuté v jednom produkte (medzi inými Reti Age), umožňujú dosiahnuť pozoruhodných anti-aging efektov, a čo je ešte dôležitejšie - minimalizujú riziko podráždenia a začervenania kože, a to dokonca aj u osôb, ktoré predtým nepoužívali produkty s retinolom. Navyše pri používaní dermokozmetiky s 3-Retinol System nemusíte používať krém s vyššou obsahom retinolu.


Kde sme túto technológiu využili?

Reti Age zákrok 3-RETISES

RASTOVÉ
FAKTORY

Rastové faktory sú prírodné bílkoviny, ktoré sa nachádzajú v našom těle a stimulujú rast buniek, ich transformáciu a bunečné delenie.
Hrajú dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravej pokožky a podieľajú sa na procese prenosu impulzov medzi pokožkou a dermis. Výskum ukazuje, že lokálna aplikácia rastových faktorov obsiahnutá napríklad v línii Factor G Renew zvyšuje syntézu kolagénu až o 86% a elastínu až o 76%. Rastové faktory používané v dermokosmetice Sesderma sa získavajú biotechnologicky za použitia rastlín.


Kde sme túto technológiu využili?

Factor G Renew Reti Age Azelac RU krem-żel Nanocare Intimate Cicases WH Sodyses zákrok DNA RECOVERY

3-O-ETYL
KYSELINA
ASKORBINOWY

3-O-etyl kyselina askorbová je najnovší formou všetkým dobre znane kyseliny askorbinové, teda vitamínu C.
Má veľmi stabilnú chemickú štruktúru, vďaka tomu ľahko preniká kožou, zatiaľ čo čistá kyselina askorbová, ťažko preniká do dermis. Použitie kyseliny 3-O-etyl-askorbovej v dermokosmetice, napríklad v sérii C-VIT, podporuje produkciu cenného kolagénu a predovšetkým dodáva pokožke lesk.


Kde sme túto technológiu využili?

C-VIT zákrok 3-RETISES

SUN-SHIELD
SYSTEM

Technológia Sun-Shield System, obsiahnutá v sérii Repaskin, nielen chráni kožu pred UVA, UVB žiareniem, ale tiež opravuje existujúce fotopoškodenie kože, a to dokonca v štruktúre DNA.
Cieľom je predchádzať oi. kožným nádorom, ktorých príčinou bývajú mutácie génov. Výskumy ukazujú, že rad Repaskin s technológiou Sun-Shield dokáže opraviť až 50% poškodenie DNA. 


Kde sme túto technológiu využili?

RepaskinMáte otázku ohľadom našich technológií
a bezpečnosti? Kontaktujte nás!


KONTAKTNÝ FORMULÁR
Spoznajte naše technoligie bližšie.
Navštívte náš YouTube kanál!
PRODUKTY


Na týchto stránkach používame súbory cookie, aby naša služba mohla fungovať lepšie.
Tento mechanizmus môžete kedykoľvek vypnúť v nastaveniach prehliadača.
created by