PROFESIONÁLNE PROCEDÚRY

Mediderma je značka známa najmä inováciami. Doteraz sa preslávila predovšetkým prvými peelingami s retinolom a vitamínom C, dnes mení vzhľad pokožky po ošetreniach v estetickej medicíne všeobecne.
Mediderma je značka, ktorá sa špecializuje na produkty pre profesionálne použitie, patrí do portfólia značky Sesderma. Mediderma bola založená pred viac ako 25 rokmi skupinou dermatológov na čele s doktorom Gabrielom Serranom, ktorý je zároveň zakladateľom Laboratória Sesderma, jedného z najuznávanejších laboratórií, ktoré sa zaoberá výrobou najúčinnejších, vysoko kvalitných a zároveň bezpečných produktov pre starostlivosť o pokožku, dostupných vo viac ako 60 krajinách. Bola to práve Mediderma, ktorá ako jedna z prvých spoločností uviedla na trh dermokozmetiku s ovocnými kyselinami a v oblasti kozmetológie prelomovými lipozómami, ktoré aktívnym zložkám umožňujú dostať sa do najhlbších vrstiev kože. Mediderma je tiež lídrom v oblasti použitia rastových faktorov, mimetických peptidov a kmeňových buniek.

MIKROIHLIČKOVÁ TERAPIA
NANOPORE

Doktor Gabriel Serrano, tvorca mikroihličiek Nanopore, toto zariadenie označuje ako supertechnológiu. Prečo? Pretože ide o málo invazívnu metódu a funguje porovnateľne ako zákroky využívajúce laser. - Bude to jeden z najdôležitejších zákrokov a môže konkurovať laserom. - vysvetľuje Dr. Serrano.
Nanopore je takmer bezbolestný zákrok. A to hlavne vďaka úplne inej konštrukcii ihiel a spôsobu ich pohybu, kvôli čomu sa koža rýchlejšie regeneruje. Mikroihličky v Nanopore sú rovné, nie zaoblené, ako v "penoch". Ihly vykonajú až 1000 pohybov za sekundu, takže v pokožke vyvolávajú elektrickú energiu v hĺbke menej ako 1 mm. Stimulujú rastové faktory pre prirodzenú obnovu. Ak teda skombinujeme v ošetrení peeling s Nanopore (najskôr peeling, následne ihly), zdvojnásobíme alebo dokonca strojnásobíme výsledný efekt. Vedľajšie účinky sa prakticky nevyskytujú, podráždenie a zakrvácanie známe z ihiel minulých generácií tiež nie. Vďaka tomu budete po opustení salónu vyzerať dobre: bez začervenania a bez stôp po ihlách. Nanopore teda môže predstavovať zákrok, ktorý presvedčí aj osoby, ktoré do tej doby neboli príliš naklonené mikroihličkovým kúram.

PEELINGY S RETINOLOM
NAJNOVŠEJ GENERÁCIE
3 RETISES CT YELLOW PEEL
SES RETINAL ORANGE PEEL

Čím sa líšia od peelingov "starej generácie"? Koža sa neolupuje násilne, nie je podráždená. Exfoliácia nastáva v troch fázach: po troch, siedmich a desiatich dňoch. Retinol uzavretý v lipozómoch účinkuje hlbšie, je uvoľňovaný postupne a menej dráždi.
Trendy vo svete dermatológie sa menia a tvorcovia peelingov sa chcú vyhnúť silným reakciám, aké vyvoláva napríklad Yellow Peel so 4% retinolom: silné začervenanie kože a intenzívne olupovanie pokožky. Práve z toho dôvodu Mediderma vytvorila tri rôzne peelingy s retinolom: 3 RETISES CT Yellow Peel - kombinácia troch typov retinolu "zabaleného" do lipozómov, SES Retinal Orange Peel s retinaldehydom uzavretým v lipozómoch, a tiež 3 RETISES NANOPEEL 1% Gél. 

Navyše tak ako iné peelingy s retinolom, toto ošetrenie účinkuje na celé spektrum kožných problémov. Redukuje hyperpigmentácie, zjemňuje jazvy po akné, vyrovnáva tón pleti, vyhladzuje, vypína, spevňuje, redukuje vrásky. Ideálne je vykonať sériu 4 - 6 ošetrení, jedno ošetrenie za mesiac. Vďaka stimulácii rastových faktorov si v priebehu 4-6 mesiacov pri používaní peelingov Mediderma môžete všimnúť hrubšiu epidermis, vďaka tomu bude Vaša tvár vyzerať mladšie. Pri obnove tkaniva starnúcej kože je potrebných 40 dní pre namnoženie kolagénu a elastínu. Peelingy majú lepší efekt, ak ich skombinujeme s mikroihličkovou terapiou.

OPRAVA
FOTOPOŠKODENÍ
DNA RECOVERY PEEL

Jedná sa o peeling využívajúci najnovšie objavy nanotechnológie, ktoré fungujú na úrovni DNA. Vďaka tomu ponúka široké spektrum účinkov a efekty, ktoré môžete dosiahnuť sú, v porovnaní so štandardnými prípravkami proti starnutiu, naozaj viditeľné.
Aktívne látky v tomto peelingu sú uzavreté v lipozómoch - lipidových vačkoch prenášajúcich látky do najhlbších vrstiev kože. Vďaka tomu, na rozdiel od klasických chemických peelingov, nie je fungovanie prípravku závislé na jeho pH. To umožňuje vyhnúť sa páleniu a podráždeniu kože. 

Hlavná zložka v DNA Recovery Peel - Kyselina ferulová - redukuje tvorbu tymínových dimérov až o 40%. Sú to poškodenia v spojoch medzi kyselinami DNA, ktoré vznikajú vplyvom slnečného žiarenia. Pleť ošetrená peelingom DNA Recovery Peel získa svieži, mladistvý vzhľad, hyperpigmentácie a vrásky budú menej viditeľné. Retinol a retinaldehyd účinkujú proti akné a vráskam. Opravné enzýmy nielen regenerujú poškodené bunky, ale tiež ich chránia pred negatívnym vplyvom opaľovania.

Počas ošetrenia ucítite len jemné mravčenie, ktoré počas niekoľkých minút odznie. Pleť je po ošetrení svieža, rozjasnená a hydratovaná. Peeling navracia hydratáciu a pokožke správnu štruktúru, zlepšuje stav mastnej pleti so sklonom k akné, zabraňuje poškodeniam spôsobených slnečným žiarením, a tiež redukuje množstvo hlbokých vrások.

OŠETRENIA PRED PRÍLEŽITOSŤOU

MANDELAC
S MASKOU ATPSES

Peeling s kyselinou mandľovou je ošetrenie, ktoré má omladzujúci a regeneračný účinok na tvár, krk a dekolt. Je vhodný pre akýkoľvek typ pokožky, aj na veľmi citlivú. Je doporučený pre osoby dbajúce o mladistvý a zdravý vzhľad svojej pleti a v lete aj o rovnomerné a zamatové opálenie. Okamžite rozjasní a vypne kožu.

Ošetrenie na báze kyseliny mandľovej má regeneračný účinok, zvyšuje hydratáciu, a obnovuje kožnú aktivitu. Gél používaný pri ošetrení podporuje metabolické procesy, redukuje produkciu melanínu v bunkách a zároveň pôsobí ako silný antioxidant, ktorý zabraňuje degradácii kolagénu, čo znižuje tvorbu vrások. Má široké spektrum silných bioprotektívnych vlastností, ktoré bránia fotostarnutiu pokožky. Pokožku robí odolnejšou a menej citlivú na UV žiarenie.

FERULAC
S VITAMÍNOM C

Dokonca aj nevýraznú, unavenú tvár je možné rýchlym spôsobom rozjasniť a dodať jej mladistvý vzhľad. Ošetrenie Ferulac s vitamínom C pokožke navracia rovnováhu, rozjasňuje ju, redukuje drobné nedokonalosti a zmenšuje vrásky.

Ošetrenie kombinuje antioxidačné účinky kyseliny ferulovej s vitamínom C. Jedná sa o celoročný peeling určený pre všetky typy pokožky so známkami fotostarnutia. Prípravky využívané v ošetrení Ferulac sú vytvorené za pomoci nanotechnológie: prenikajú hlboko do kože, pomaly sa uvoľňujú a majú dlhšiu dobu pôsobenia, čo je veľmi dôležité v prípade rýchlo oxidujúcich antioxidantov. Ošetrenie nespôsobuje viditeľnú exfoliáciu, ale ponúka okamžitý efekt vyhladenia a rozjasnenia pleti. 

Chcete sa stať partnerom značky
medi+derma?
Kontaktujte nás!
+421 233 418 694
sesdermaslovensko@sesderma.com

Sme Vám k dispozícii
od pondelka do piatka od 8:30 do 16:30
Kde môžem podstúpiť zákrok?

Vyhľadať salóny ponúkajúce naše procedúry vo Vašom okolí.
PRODUKTY


Na týchto stránkach používame súbory cookie, aby naša služba mohla fungovať lepšie.
Tento mechanizmus môžete kedykoľvek vypnúť v nastaveniach prehliadača.
created by