SESDERMA
Načúvajte koži, načúvajte ľuďom

Sesderma - to je inovatívna, neobyčajná a hlavne účinná dermokozmetika, ktorá využíva objavy svetovej dermatológie a genokozmetiky. Firma bola založená v Španielsku v roku 1989 na základe iniciatívy Dr. Gabriela Serrana, vynikajúceho špecialistu v oblasti dermatológie. Značka sa môže pochváliť viac ako 25 ročnou skúsenosťou a dostupnosťou v takmer 60 krajinách na celom svete.

NAŠE
ÚSPECHY
Sesderma v priebehu posledných rokov, nielenže vytvára neobyčajne účinné produkty, ale tiež určuje trendy modernej starostlivosti o zdravú i problematickú pokožku, vďaka omu získala uznanie medzi ženami i špecialistami. Dôkazom toho sú získané ocenenia:


Bola to práve Sesderma, ktorá ako jedna z prvých spoločností uviedla na trh dermokozmetiku s prelomovou nanotechnológiou. Tá umožňuje aktívnym látkam prenikať do najhlbších vrstiev kože. Sesderma je tiež lídrom v použití rastových faktorov, mimetických peptidov a kmeňových buniek.
Firma má svoje vlastné laboratóriá, propaguje rozvoj, inováciu a výskum nových produktov. Sesderma je držiteľom zriedka udeľovaného certifikátu ISO 22716 GMP za dobré postupy pri produkcii kozmetických prípravkov. Do portfólia produktov Sesdermy patrí tiež značka Mediderma, špecializuje sa na produkty pre profesionálne použitie ako sú chemické peelingy a výplne. Mediderma na trh uviedla aj moderné zariadenia pre mikroihličkovú terapiu - Nanopore.
NAŠA MISIA
"Uspokojiť potreby našich klientov a ponúknuť im produkty pre každý typ pleti, a to vďaka použitiu kompletnej dermatológie, ktorá spája technické inovácie a vstup zo strany klientov. Sesderma načúva svojim pacientom, ktorí načúvajú ich pokožke.“

SESDERMA
VO SVETE
Jazyk kože je univerzálnym jazykom, a preto je prítomnosť na trhoch celého sveta jedným zo základných cieľov Laboratória Sesderma.

Momentálne je značka dostupná vo viac ako 60 krajinách a má pobočky na strategicky dôležitých trhoch.
Severná a Južná
Amerika
Bolívia
Brazília
Dominikánska Republika
Guatemala
honduras
Kolumbia
Kostarika
Mexiko
Nikaragua
Panama
Paraguaj
peru
Portoriko
Salvádor
USA
Venezuela
Európa
Rakúsko
Belgicko
Bielorusko
Cyprus
Česká Republika
Estónsko
Fínsko
Francúzsko
španielsko
Litva
Lotyšsko
Moldavsko
Nemecko
Nórsko
Poľsko
Portugalsko
Rusko
Rumunsko
Slovensko
Turecko
Ukrajina
Veľká Británia
Taliansko
AFRICA
EGYPT
LÍBYA
MOROCCO
TUNISKO
Ázia
Saudská Arábia
Bahrajn
Bangladéš
Filipíny
India
Indonézia
Irán
Jordánsko
katar
Kazachstan
Kawajt
Srí Lanka
Taiwan
Spojené Arabské
Emiráty
Austrália
Austrália
Nový Zéland


PRODUKTY


Na týchto stránkach používame súbory cookie, aby naša služba mohla fungovať lepšie.
Tento mechanizmus môžete kedykoľvek vypnúť v nastaveniach prehliadača.
created by